Vestland

Fagområde Navn E-post Mobil Organisasjon
Grovfôr, sau, ammeku Helena Elvatun helena.elvatun@nlr.no 986 91 722 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr, sau Leif Trygve Berge leif.trygve.berge@nlr.no 982 45 839 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr, sau Lise Elvagjeng lise.elvagjeng@nlr.no 957 79 292 Norsk Landbruksrådgiving
Bioenergi Mari Aker,  mari.aker@nlr.no 982 45 840 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr, sau, ammeku Marit H Halsnes marit.henjum.halsnes@nlr.no 415 11 774 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr, sau, ammeku Åsmund Seljeset as@nlr.no 413 39 357 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr, sau Liv Lyngstad liv.lyngstad@nlr.no 982 45 830 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr, geit, sau, ammeku Ove Sørestrand,  ove.sorestrand@nlr.no 951 38 819 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr Lise Austrheim lise.austreim@nlr.no 982 45 831 Norsk Landbruksrådgiving
Melk, ammeku Kristin Heggen kristin.heggen@tine.no 952 01 364 TINE
Melk Jan Asle Torstad jan.asle.torstad@tine.no 976 68 021 TINE
Melk Linda Slåttelid linda.hoyby.slattelid@tine.no 980 90 082 TINE
Melk, ammeku Bozena Malgorzata Farstad bozena.farstad@tine.no 408 79 647 TINE
Felleskjøpet logo_tine  Nortura Norsk Landbruksrådgiving SA 
 
 KLF fmnorgesfor 
 
hoff  FRA Gartnerhallen
 
qnsg geno tyr bondelaget
    
leaf-blue

Klimasmart Landbruk

Epost: post@klimasmartlandbruk.no

Postadresse: Klimasmart Landbruk, PB 9354 Grønland, 0135 Oslo. 

Meld deg på nyhetsbrev