Innlandet

Fagområde Navn E-post Mobil Organisasjon
Grovfôr, ammeku, korn Franz Bakken fab@nlr.no 950 05 952 Norsk Landbruksrådgiving
Korn, fjørfe, svin Harald Solberg harald.solberg@nlr.no 957 69 860 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr, Sau Kjersti Sveen kjersti.sveen@nlr.no 473 05 099 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr,korn Knut Hagen knut.hagen@nlr.no 918 67 765 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr, Sau Lina Ruud lina.ruud@nlr.no 984 04 115 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr Magne Norodd Vingdal magne.norodd.vingdal@nlr.no 482 45 204 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr, sau, ammeku Magnhild Strand magnhild.strand@nlr.no 934 52 532 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr, sau, ammeku Mia Høiseth mia.hoiseth@nlr.no 416 54 922 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr og potet Oline Stubsjøen oline.stubsjoen@nlr.no 958 64 499 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr, korn Petter Fredriksen Bjørge petter.fredriksen.bjorge@nlr.no 957 73 277 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr, Sau, ammeku Ragnhild Sjurgard ragnhild.sjurgard@nlr.no 900 71 671 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr Rune Granås rune.granas@nlr.no 911 74 127 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr , ammeku Stein Jørgensen stein.jorgensen@nlr.no 991 60 503 Norsk Landbruksrådgiving
Korn, fjørfe, svin Thomas Julseth Brown thomas.brown@nlr.no 982 45 833 Norsk Landbruksrådgiving
Grovfôr , ammeku Benedikte Tveit benedikte.tveit@nlr.no 940 85 796 Norsk Landbruksrådgiving
Korn, potet Amund Løken  amund.loken@nlr.no 911 86 574 Norsk Landbruksrådgiving
Melk Astrid Hegge astrid.hegge@tine.no 958 94 410 TINE
Melk Bård Valberg Nordrum bard.valberg.nordrum@tine.no 974 06 380 TINE
Melk Grete Nesteby grete.nesteby@tine.no 911 39 387 TINE
Melk Inger Sølvi Lunde inger.s.lunde@tine.no 952 10 780 TINE
Melk Ingunn Hasle ingunn.hasle@tine.no 913 17 388 TINE
Melk Kari Ingeborg Hårstad kari.ingeborg.harstad@tine.no 977 77 720 TINE
Melk Knut Brathagen knut.brathagen@tine.no 911 49 598 TINE
Melk Marita Adelheid Larsen Grøthe marita.adelheid.larsen.grothe@tine.no 414 02 054 TINE
Melk Nina Elisabeth Veslum nina.elisabeth.veslum@tine.no 412 06 515 TINE
Melk Paula Merethe Brekken paula.merethe.brekken@tine.no 911 22 845 TINE
Melk Solveig Goplen solveig.goplen@tine.no 909 57 493 TINE
Melk Sverre Wedum sverre.wedum@tine.no 909 29 356 TINE
Melk Tone Merete Øvergård tone.overgard@tine.no 909 29 356 TINE
         
Felleskjøpet logo_tine  Nortura Norsk Landbruksrådgiving SA 
 
 KLF fmnorgesfor 
 
hoff  FRA Gartnerhallen
 
qnsg geno tyr bondelaget
    
leaf-blue

Klimasmart Landbruk

Epost: post@klimasmartlandbruk.no

Postadresse: Klimasmart Landbruk, PB 9354 Grønland, 0135 Oslo. 

Meld deg på nyhetsbrev